Soubory ke stažení

Technologie Crestron - 7.0 MBIntegrace domacích technologií
Integrace domácích technologií

Systém PRODIGY - 5.2 MBprodigy-50

Integrace technologií v bytě
Zasedací místnosti Crestron - 7.6 MBintegrated_building_technology
Integrace systému Crestron
do zasedacích místností

Proč zvolit Crestron? - 3.6 MBcorporate

Popis inteligentního systému

Obchodní oddělení

 
(+420) 739 079 090
Crestron řídicí systém

CRESTRON.homeS více než 40 letými zkušenostmi je Crestron Electronics předním výrobcem a integrátorem řídící a automatizační techniky pro domácnosti, kanceláře, školy, nemocnice, hotely a další.

Inteligentní systém Crestron modernizuje a zjednodušuje všechny technologie v domácnosti a nabízí maximální životní styl, komfort a pohodlí. Crestron je inovativní technologické řešení spojující správu a  ovládání osvětlení, klimatizace, vytápění, žaluzií, zapezpečovacího, protipožárního a kamerového systému, interkomu,  audio - video techniky a multiroom systému a mnoho dalšího....

TotalHomeTech2

Crestron je řízení a automatizace bez kompromisů. Oproti konkurenčním menším systémům je navržen pro snadné rozšíření a přizbůsobení přesně Vašim potřebám. Zároveň lze libovolně obměňovat funkčnost jednotlivých ovládacích prvků, což je u menších systému zhola nemožné, protože jsou navrženy a sestaveny tzv. "natvrdo"  podle prvotních plánů Vašeho domu, bytu nebo zasedací či školící místnosti.

 

Řídicí jednotky

RACK-2Základním prvkém řídicího systému je základní sběrnicová jednotka. Podle typu aplikace lze vybrat z několika druhů s různým druhem základní výbavy s možností dalšího rozšíření.

 

 

DIN-2MC2-160Světla, motory a DIN moduly

Komponenty pro připojení světel, motorů a ostatních silnoproudých zařízení.

 

 

 

 

ptl4Ovládací prvky

Crestron nabízí pro ovládání systému několik druhů ovládacích prvků, které v základu rozdělujeme na tláčítkové a dotykové, které mohou být drátové, vestavné nebo bezdrátové.

 

 

CG-DMXNávazné systémy

Komponenty pro připojení a integraci ostatních technologií a převodníky pro komunikaci s jinými systémy.