DIGITAL MEDIA systém Tisk Email

Nejrychlejší a nejvýkonější digitální audio video síť.

DM-8GPLUS2

Není pochyb, že digitální věk je zde. Analogové televize jsou pomalu a jistě nahrazovány digitálními. V podstatě každé nové zařízení disponuje HDMI portem, nejnovější notebooky poskytují výstup DisplayPort a jsou opatřeny Blu-ray přehrávačem a nejnovějšími systémy videokonference s vysokým rozlišením. Analogové produkty jsou na ústupu včetně jejich další podpory. Crestron DigitalMedia ™ (DM) je jediným řešením, které v sobě spojuje plně digitální systém s možností připojení starších analogových přístrojů.

DM-kabel2DigitalMedia je více než jen další maticový HDMI přepínač. Je to kompletní integrované řešení, které řídí, kontroluje a distribuuje všechen analogový a digitální nekomprimovaný obsah ve vysokém rozlišení, a to i na velké vzdálenosti po strukturované kabeláži nebo optickém vlákně. Jde o modulární systém, který je schopen přijímat  prakticky každý typ signálu. Při návrhu řešení stačí vybrat příslušné vstupní a výstupní signály a tomu odpovídající karty. Pokud v budoucnu jedno analogové zařízení vyměníte za digitální, nebudete nuceni investovat do velké obměny. Postačí Vám vyměnit vstupní karta S-video za kartu HDMI a téměř ihned můžete nové zařízení začít používat.

Vestavěná exkluzivní QuickSwitch HD ™ technologie pre-autorizuje klíče HDCP a udržuje konstantní a kontinuální přepínání bez výpadků obrazu, blikání na ostatních běžících monitorech apod. Crestron DigitalMedia je jediné ucelené řešení pro dnešní digitální věk, které zvládne analogové a digitální signály s kompletní správou vložených dat, jako je HDCP, EDID a CEC.
Kompletní produktovou řadu maticových přepínačů DigitalMedia včetně vstupních/výstupních karet a příslušenství naleznete na: http://www.crestron.com/digitalmedia/

 

Dokumenty ke stažení:
schemata3
Produktové listy: Ukázky zapojení