Digitální video procesor Crestron DVPHD Tisk Email

dvphd-overview

DVPHD je digitální multi-obrazový video procesor, který podporuje zobrazení video signálu ve vysokém rozlišení a počítačové signály z různých zdrojů jakéhokoliv typu. Výběr vstupních karet Vám umožní připojit digitální zařízení disponující konektory DVI, HDMI™, DisplayPort (Multimode), HD-SDI, nebo případně starší analogová zařízení s výstupy BNC nebo S-video.

Kompletní podpora HDCP umožňuje bezproblémovou kompatibilitu zařízení přehrávajících DVD a Blu-ray disky nebo digitální HDTV a multimediální pořítačové nahrávky s chráněným obsahem.

Verze procesoru DVPHD-GB je navíc opatřena ovládacím panelem "Guidebar", odtud označení GB, který umožňuje prezentujícímu okamžitý přístup k nástrojům pro interaktivní vkládání poznámek a řízení celé prezentace. Ovládací panel lze libovolně  umístit na pracovní ploše, podle potřeby a povahy prezentovaného obsahu. V panelu se nabízí fukce jakými jsou digitální tužka pro kreslení a psaní poznámek, tlačítka pro ovládání hlasitosti, výběr zdroje signálu a nebo ovládání světel, připojených k systému Crestron.

Pokročilé zpracování obrazu ve všech modelech DVPHD dosahuje neuvěřitelné kvality obrazu i na těch největších obrazovkách a umožňuje zobrazit až osm nezávislých video oken včetně 24-bitového grafického pozadí. Video procesor DVPHD poskytuje komplexní řešení, které splňuje požadavky pro projekty řízení, veřejné prezentace nebo dozorových a informačních center.

Pro ovládání procesoru můžete využít dotykových displejů jiných výrobců, např.: AUO, CyberTouch™, Elo TouchSystems™, Hatteland displej, HP Compaq, LG, NEC, Samsung, Sharp, SMART, Sony, TouchTable, ViewSonic ™ a VTS Medical Systems. Z uvedeného výčtu značek lehce vyberete ten správný pro Vaši instalaci.