Magické  spojení
  Apple + Crestron

 

crestron-app

Využijte pro ovládání Vašeho domu, bytu nebo kanceláře produkty Apple nebo zařízení se systémem Android.

 

Zaintegrujeme Vám:

  • APPLE iPhone, iPod nebo iPad
  • Telefony se systémem Android
  • Tablety se systémem Android

Zjistit více

Ovládání domu jedním dotykem

Přinášíme Vám moderní technologii, která maximálně zjednodušuje ovládání všech instalovaných systémů v domácnosti a nabízí komfort, pohodlí a bezpečí. Technologie Crestron je  inovativní řešení moderní elektroinstalace eliminující potřebu chodit z místnosti do místnosti upravovat a ovládat všechna elektrická zařízení nebo audio video techniku a pomáhá automatizovat chod celého domu.

Ať už k bezstarostnému residenceovládání použijete nástěnou klávesnici, vestavný dotykový panel s přehledným grafickým ovládáním nebo bezdrátový tablet iPad, celková kontrola je vždy na dosah ruky.

Crestron Vám umožňuje dopřát si luxus jediným stiskem tlačítka. Představte si, že jedním dotykem ztlumíte světla, stáhnete žaluzie, spustíte plazmový televizor a Váš oblíbený film právě začíná. Vše, co potřebujete, je už jen popcorn a limonáda.

... představte si, co může Technologie Crestron přinést do Vašeho životního stylu.

Automatické procedury jsou naprogramovány tak, aby při stanovených časech např. zatáhly žaluzie před silným slunečním svitem, případně při soumraku nebo úsvitu nadřadily ovládání v závislosti na světelných podmínkách. Pokud senzory zjistí, že je velká námraza, zapne se vytápění příjezdové cesty nebo chodníku k domu. A mnoho dalších automatických nebo uživatelských přání Crestron lehce zvládne. Díky efektivnímu ovládání a optimálnímu naprogramování všech technologií šetří systém energie, Váš drahocený čas i Vaše peníze.

Zde se podívejte co vše můžete v domě nebo bytu ovládat.          Neváhejte a sjednejte si schůzku, rádi Vás přivítáme.

 

Obchodní oddělení

Radek Šenkýř
 
 
(+420) 603 530 130
 

Soubory ke stažení

Technologie Crestron - 7.0 MBIntegrace domacích technologií
Integrace domácích technologií

Systém PRODIGY - 5.2 MBprodigy-50

Integrace technologií v bytě