Kaleidescape - multiroom audio video systém Tisk Email
family-cinema-one Multiroom audio video systém Kaleidescape zjednodušuje způsob, jakým shromažďovat, spravovat a vychutnávat si své filmy a hudbu. Jakmile je vaše osobní kolekce zábavy uložena v Kaleidescape systému, můžete se rozloučit s nepořádkem v BlueRay, DVD a CD a přemýšlením nad jejich ukládáním a organizováním. Systém je připojen do Vaší domácí sítě, díky které přenáší obsah do jakékoliv místnosti a je tak okamžitě na dosah, připraven k okamžitému spuštění. Nabídku systému lze zobrazit přímo na TV nebo na ovládacím panelu řídicího systému Crestron a i díky tomu je ovládání velmi pohodlné a komfortní.

Kaleidescape se skládá z centrálního serveru s volitelnou kapacitou harddisků, a ze síťových klientů, které zajišťují streamování a samotné přehrávání přímo na monitor nebo TV. Klient je se serverem propojen pouze jedním datovým kabelem, po kterém probíhá přenos audio a video signálu a komunikace klienta se serverem. Na jeden server je možné napojit až 45 síťových klientů. Kapacita připojení je tedy opravdu dosti velká, abyste tak mohli sledovat každý z rodiny to své.

Veškeré ukládání na server probíhá 1:1, takže nepřicházíte o kvalitu ani o komfort. Kaleidescape nabízí uživatelské menu a veškeré funkce srovnatelné s DVD či BlueRay přehrávači, tedy menu, titulky, bonusy, audio stopy apod. Navíc poskytuje obrázek přebalu DVD či CD a informace o filmu.


Zároveň Vás zbaví hromady povalujících se disků a jejich přebalů. Jednoduše vznikne přehledný obsah, který je možné třídit podle názvu, interpreta, roku, žánru a podobně. Příjemnou a přehlednou nabídkou je pak zobrazení titulů formou originálních přebalů.

Import Vašich nahrávek do systému probíhá jedním stiskem tlačítka po vložení disku do jednotky. Proběhne automatické zařazení do databáze a načtení informací o disku z internetu. V případě vlastních nahrávek lze informace a přebal doplnit manuálně. Všechny nahrané disky jsou na serveru zálohovány a proto při případné poruše harddisku nepřijdete o žádný oblíbený film či hudební album.

K ovládání systému Kaleidescape doporučujeme použít systém Crestron, který je se systémem Kaleidescape plně kompatibilní a umožňuje využívání veškerých jeho funkcí.

Pro více informací o možnostech systému Kaleidescape nás prosím kontaktujte. Rádi vám vypracujeme návrh optimální řešení pro váš domov.