Novinky
PinPoint - jednodušší ovládání

Crestron® představuje novinku v ovládání vašeho inteligentního systému Crestron®.

PinPoint ™ zvyšuje inteligenci systému Crestron®  tím, že umožňuje iPhone® nebo iPad® vždy vědět, v jaké místnosti se nachází.

pp-100

Díky tomu můžete okamžitě ovládat osvětlení, rolety, systém domácího kina a televize. Už nemusíte ručně vybírat aktuální místnost v menu – váš iOS® přístroj vždy ví, kde se nacházíte.

PinPoint ™rozvíjí další možnosti automatizace v každé místnosti.

Celý článek...
 
Kniha INTELIGENTNÍ BUDOVY

Kniha inteligentni_budovySpolečnost Nardic Solutions se podílela na vydání knihy INTELIGENTNÍ BUDOVY od předního českého nakladatelství BEN - technická literatura

Celý článek...
 
3D FULL HD Panasonic PT-AT6000

Panasonic PT-AT6000smallNový Full HD projektor Panasonic slibuje nejen výborný Full HD obraz, ale také razatně vylepšenou 3D projekci. Bude výsledek takový, jak říká výrobce? Rok se s rokem sešel a na scénu přichází nový LCD videoprojektor značky Panasonic. Na teprve druhou 3D generaci svých projektorů si Panasonic tentokrát ani nemusel brát dvouletou pauzu, jako na loňský model PT-AT5000

Celý článek...
 
Otevření pivních lázní

logo pilsen_beer_spa26. září 2012 byly slavnostně otevřeny první pivní lázně v Plzni. Tento chvályhodný počin má na svědomí společnost LUKR, která vlastní pivovar Purkmistr v Plzni - Černicích. Konečně má i světoznámé město piva své pivní lázně.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3