4K Multi-Window Video Processor

HD-WP-4K-401-C umožňuje zobrazení až čtyř zdrojů videa současně na jediném displeji.


Paralelní výstupy HDMI® a HDBaseT® poskytují flexibilní konektivitu pro zobrazovací zařízení a další zařízení. Vstupní zdroje až do 4K jsou podporovány čtyřmi vstupy HDMI. Plně automatický provoz umožňuje použití bez řídicího systému, zatímco vylepšená obsluha a uživatelská funkčnost lze dosáhnout integrací řídícího systému.

 

 

 hd-wp-4k-401-c frontright15_rgb

Poskytuje profesionální zážitek na obrazovce s křišťálově čistou kvalitou obrazu 4K a plynulými přechody. Pomocí automatického režimu se displej plynule konfiguruje na základě počtu připojených zdrojů. Se čtyřmi připojenými zdroji se všechny čtyři zdroje objeví ve čtyřech stejných velikostech, které se skládají z vyplnění obrazovky. Odpojte nebo deaktivujte jeden zdroj a přepněte obrazovku tak, aby zobrazovala pouze tři okna (dvě horní, dolní). Připojte nebo vyberte pouze dva zdroje a zobrazí se vedle sebe, zatímco jediný zdroj zobrazí celou obrazovku.

Okno PIP (Picture-In-Picture) je také podporováno, což umožňuje, aby se jeden zdroj zobrazoval na celé obrazovce druhým zdrojem zobrazeným ve vloženém okně PIP. Velikost a umístění okna PIP lze definovat při nastavení. Všechny režimy zobrazení a přiřazení vstupů lze spravovat při nastavení nebo při práci pomocí ovládacích prvků na předním panelu, webového prohlížeče nebo řídícího systému.