Crestron a Apple

Integrace řídicího systému Crestron ve spojení s multimediálními přístroji Apple iPad™, iPod®, iPhone® nebo přístroje se systémem Android přináší nové spojení technologie a kreativity na poli domácí zábavy.

 

crestron-app

Sjednocuje pohodlné ovládání audio-video techiky, světel, žaluzií a dalších domácích technologií s přímým napojením na iTunes® knihovny s multimediálním obsahem. Vývojářská sada včetně ovládacího programu Crestron Mobile Pro® umožňuje sestavit a naprogramovat nepřeberné množství grafických šablon a druhů ovládání. Zároveň máte po ruce nástroj pro přístup k internetu, poště nebo hrám.

S podporou magických flashových animací se ovládání Vašeho domova stane opravdovým "koníčkem".


Momentálně je dostupné toto příslušenství a software:

Crestron IDOC-PAD-DSC - stolní dokovací stanice pro Váš iPad. Jednoduchá a snadná manipulace, stabilní podstavec. Barevné provedení lesklá bílá nebo černá. (ukázka vpravo)

Crestron IDOC-PAD-DSC - vestavná dokovací stanice pro Váš iPad. Jedním lehkým stisknutím zaklopíte nebo vyklopíte přední rámeček, do kterého se iPAD zasouvá pro pevné a bezpečné usazení v dokovací stanici. Barevné provedení též v lesklé bílé nebo černé. (pravo ukázka z předvedení na výstavě ISE.2011)

Crestron CEN-IDOCV - dokovací stanice pro Váš iPod. Na dotykovém displeji CRESTRON můžete po připojení přístroje do dokovací stanice spouštět hudební obsah tak snadno, jak jste zvyklí na samotném přístroji.

iPORT Control Mount - pevná dokovací stanice pro Váš iPad nebo iPod s bezpečnostním zámkem proti odcizení. Vhodný pro pevné instalace, kde se nepočítá s častým vyjmutím zařízení.
http://www.iportproducts.com/control-mount#cm-intro

iPORT LaunchPort - magnetická dokovací stanice s nabíjením přes indukční podložku. Podložka se vyrábí ve variantě stojánku na stůl nebo jako zápustný panel do stěny, na kterou následně "přilepíte" magnetem osazený rámeček, ve kterém máte uložen Váš iPAD.
http://www.iportproducts.com/launchport#launchport-benefits

iPad dokovací stanice na stůl - Crestron IDOC-PAD-DSC

ipad iphone

Crestron pro iPad™, iPhone®, iPod touch® a Android zařízení - mobilní aplikace, která Vás udržuje v kontaktu po sítích 3G nebo Edge s Vaším domovem, kdekoliv na cestách.

Crestron iServer - jedná se o server využívající audio stanice iPod namísto pevných harddisků. Unikátní technologie přenáší USB komunikaci po Ethernetu až do Vašeho počítače, kde lze obsah aktualizovat přes knihovnu iTunes. Ovládání hudebního obsahu probíhá přes stejné grafické rozhraní jako při napojení iPod stanice přes dokovací stanici CEN-IDOCV.

Kompletní řada Crestron příslušenství a software pro výrobky Apple