Novinky
Představení 152"TV Panasonic

152-00Společnost Nardic Solution společně s partnerem, HiFi studiem Jasyko Brno, představila na výstavě MOBITEX aktálně největší plazmový komerční televizor na světě, Panasonic TH-152UX1. Tento nepřehlédnutelný televizor s úhlopříčkou 386cm byl doplněn nejvyšší řadou reprosoustav B&W 800 Diamond a vysoce kvalitními audio komponenty CLASSE.

Celý článek...
 
3D FULL HD projektor Panasonic

PT-AT5000-3První 3D projektor pro domácí kina s rozlišením Full HD v nabídce Panasonic, model PT-AT5000, je současně také první 3D projektor na světě, který využívá technologie průhledných LCD panelů na frekvenci 480 Hz v kombinaci s technologií Overdrive pro výrazné omezení dvojitých linií v obraze – „crosstalk“. Projektor poskytuje vysoce kvalitní obraz ve dvojrozměrné i třírozměrné podobě také díky novému optickému systému s kontrastním poměrem 300 000:1 a se svítivostí 2 000 lumenů.

Celý článek...
 
AV signály po CAT5e až na 100m

Crestron představil novou verzi svého digitálního audio video distribučního systému DigitalMedia 8G+, který umožňuje přenos nekomprimovaného digitálního videa ve vysokém rozlišení 1080p/60 po standardním kabelu CAT5e nebo lepším až na vzdálenost 100m a po optické kabeláži až na vzdálenost 300m . To vše se při zachování rychlosti a variability celku, který přináší nejjednodušší a nejspolehlivější řešení pro dnešní digitální systémy.

Celý článek...
 
Nové prostory, nové možnosti

S ohledem na stále se rozšiřující působnosti naší firmy v oblasti integrace inteligentního řídicího systému Crestron se od 1.11.2010 stěhujeme do nových prostor na Praze 10. Po velké rekonstrukci třípatrové vily, kde jsme integrovali komponenty nejmodernějších domácích technologií, Vám nabídneme možnost objevit a skutečně si vyzkoušet, co vše tento systém dovede. Sjednejte si schůzku nebo nám přímo zavolejte, rádi Vás přivítáme.


Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3