Autorizovaný partner systému CRESTRON pro Českou republiku Tisk Email

Jsme česká společnost profesionálně působící v odvětví systémové integrace, řídících a audiovizuálních systémů v komerčních a rezidentních aplikacích. Od roku 1993 se zabýváme distribucí, prodejem a instalacemi řídícího systému CRESTRON a s tím spojených technologií v České Republice, příležitostně i v zahraničí. Společnost Nardic Solutions s.r.o. nabízí řešení na špičkové úrovni v oblasti dodávek, projekce a  integrace řídících systémů a Audio-Video komponentů od renomovaných výrobců. Nabízíme tedy technicky vyspělé a ucelené řešení inteligentního řízení pro tzv. "CHYTRÝ DŮM" nebo "CHYTRÝ BYT" s instalací na klíč.

CRESvsIPAD

 

PROSLOV:

"V nynější době se považujeme za předního integrátora v této oblasti v České Republice. Máme přehled ve světě techniky – zabezpečení (EZS, EPS, kamer), ozvučení, audio-video technice, osvětlení, topení,  elektroinstalaci, vzduchotechnice, výtahů, telefonech, satelitní technice, software, designu. Realizujeme projekty na vysoké úrovni. Spolupracujeme s renomovanými  architekty, projektanty a společnostmi, s pomocí kterých jsme schopni integrovat kompletní řídící a AV technologie do celých objektů.

Pokud se budete chtít nechat rozmazlovat moderní technikou aniž by jste se sami chtěli stát inženýry, kontaktujte nás, naše společnost Vám vyjde maximálně vstříc a povede Vaši ideu klidného a pěkného prostředí od projektu až do konečné podoby

Crestron je naše práce, život, zábava i peníze."