Reference - Firmy
Škoda STC

Nová budova Škoda Service Training Center s předváděcími prostory vozů Škoda a workshopy pro školení servisních techniků postavená v Kosmonosech u Mladé Boleslavi.

Malý předváděcí sál je v 0.NP, kde je dvojitá projekce a auto-točna, pro připojení zařízení je osazen mobilní rack s AV technikou. Hlavní předváděcí sál je ve 4.NP a je zde 5-násobná projekce, 3 auto-točny.

skoda-00

Celý článek...
 
HYUNDAI Nošovice

Reprezentační zasedací místnost společnosti, primárně určená pro jednání s aktivní multi-point videokonferencí s dalšími výrobními závody společnosti Hyundai.

 

K tomuto účelu je konferenční stůl vybaven náhledovými monitory s volbou zobrazovaného signálu a konferenční mikrofony s řízením příspěvků (režimy VIP a Normal), podle kterých jsou směrovány záběry stropních kamer...

Hyundai-00

Celý článek...
 
SKANSKA a.s.

V nově postavené budově společnosti SKANSKA v roce 2009 jsme se podíleli na výstavbě moderního reprezentačního zázemí pro školící a prezentační účely.

 

Celý komplet se skládá z 12-ti školících místností s data video projekcí a projekčním plátnem nebo plasmovým displejem. Dvě z nich jsou dovybaveny centrálním řízením CRESTRON a videokonferenčním systémem.


Skanska

Celý článek...
 
Ferona

Kompletní řízení AV techniky a přidru-žených technologií (světla, klimatizace, žaluzie, EZS) v reprezentativní zasedací místnosti ve 3. patře společnosti Ferona. Distribuce multiroom audio do zasedací místnosti, 5 kanceláří a recepce.

 

Ovládání je řešeno za pomoci 10" přenosného dotykového panelu Crestron TPMC-10 pro recepci a zasedací místnost, v ostatních prostorách je použito sdílené web rozhraní Crestron Xpanel...

Ferona-00

Celý článek...
 
Xevelon

Typický zástupce malé zasedací místnosti vybavené videokonferencí, displeji a základní sestavou AV techniky.

 

K přepínání přípojných míst a desktop PC je využit RGB maticový přepínač Crestron, který vyniká velmi rychlou odezvou a velkou šířkou pásma (>450MHz), a je tedy vhodný pro velmi vysoká UXGA rozlišení.XEVELON.2009

Celý článek...
 
Unipetrol a.s.

Vybavení moderní audiovizuální technikou sedmi zasedacích místností, včetně  konferenční místnosti generálního ředitele společnosti. Veškerá audiovizuální technika byla navržena a instalována s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání uživateli. Velký důraz byl též kladen na videokonferenční pracoviště, které umožňuje spojení více účastníků najednou.


Unipetrol

Celý článek...
 
Daikin

Dominantou této krásné zasedací místnosti jsou 2 zpětné projekce doplněné pomocnou projekcí, která se v případě potřeby vysouvá ze stropních prostor.

 

Místnost je zároveň multifunkční a lze ji během několika chvil rozdělit na dva samostatně fungující celky.


Daikin

Celý článek...
 
Řízení letového provozu

Zasedací místnost pro důležité porady specialistů z řízení letového provozu je zařízena k okamžitému spuštění a komunikaci na dálku s potřebnými partnery.


RLP

Celý článek...
 
Tipsport

Tipsport vedle původní budovy (kde je také instalace systému Crestron z roku 1999) přistavěl novou budovu, ve které jsou situovány 2 ředitelské kanceláře v proskleném nejvyšším patře, s výhledem na historické jádro města.

 

Obě místnosti řídí jedna centrála AV2, provoz místností je však funkčně zcela oddělený.


tipsport

Celý článek...
 
Nemak

Multimediální zasedací místnost slouží, jak už její název napovídá, jako víceúčelová zasedací místnost pro školení, porady, videokonferenční spojení s mateřskou základnou apod.

 

Sestava techniky je volena tak, aby v případě potřeby bylo zařízení částečně mobilní v rámci přesunu po budově společnosti.


Nemak

Celý článek...