Reference - Rodinné domy a byty
Rodinný dům Praha

Naše nejrozsáhlejší aplikace systému CRESTRON v České Republice. Propojení veškerých moderních technologií ve dvou budovách s maximálním důrazem na úsporný provoz celého objektu s přehledným a přátelským ovládáním.

 

Několik samostatných a nezávislých celků lze v případě potřeby administrovat uživatelem z libovolného dotykového panelu.

2008.RD.Doubek2

Celý článek...
 
Rodinný dům Uherský Brod

Kompletní ovládání všech implementovaných domácích technologií systémem Crestron zpříjemňuje domácí pohodu ve středně velkém rodinném domečku ve Zlínkém kraji.

 

Kromě ovládání domácích audio video nahrávek z hlavního úložiště v technickém zázemí, lze pohodlně z ručního ovladače zatáhnout rolety nebo pohasnout osvětlení.


nahled.RD.UH

Celý článek...
 
Rodinný dům Česká Lípa

"Málo někdy znamená hodně", což je pravidlo platící i v tomto případě. Řídicí systém zastal hlavní funkci při provozu audio-video prvků  spolu s hlavní kontrolou nad jednotkou vytápění a chlazení. Ostatní technologie jsou autonomní a jsou ovládány lokálně dle přání uživatele.

Celý projekt je zasazen do pěkné přírody v okolí České Lípy, proto i zde byl kladen velký důraz na vytvoření projektu nízko-energetického bydlení s co nejmenším vlivem na okolní prostředí.

2006.RD.Ces.Lipa

Celý článek...
 
Rodinný komplex Praha

Dva podobné domy v sousedství, obdobný koncept řešení ovládání AV techniky a technologií. Projekt byl spuštěn současně, poté byl jeden z domů dokončen, zatímco druhý významně rozšířen a bylo v něm provedeno plné ovládání všech osazených technologií.

 

Dům je vybaven multiroom audio a video rozvodem, lze tak jednoduše v jakékoliv místnosti spustit libovolný obsah na plazmové displeje nebo do samostatných audio zón, případně aktivovat party režim.


2005.RD.Hamry

Celý článek...
 
Rodinný dům Plzeň

Integrací systému CRESTRON v tomto domě jsme splnili přání zákazníka, ovládat co největší množství instalovaných aplikací s co nejmenším počtem viditelných tlačítek, spínačů a různých ovladačů.
Ovládání celého domu bylo z větší části přesunuto na  přehledný velký dotykový displej, samostatné zůstaly pouze důležité prvky osvětlení apod.


2005.RD.Plzen

Celý článek...
 
Rodinný dům v Praze

Rodinný dům s nejvíce komponenty CRESTRON na území ČR. Majitel, sám odborník v oblasti IT technologií a vlastník obdobného domu v USA, kde je systém Crestron již osazen, si vyžádal řídicí systém s velmi obsáhlými a provázanými možnostmi ovládání. Výsledkem je aplikace s osazením více než 160 komponent Crestron, z toho 14 dotykových panelů, 65 tlačítkových ovladačů, 3 centrály, urychlovač sítě Cresnet...


2005.RD.Tuto

Celý článek...