Reference - Školy
CEVRAMOK - ÚJEP

Naše společnost se podílela na výstavbě 3D jeskyně pro Univerzitu J. E.Purkyně v Ústí nad Labem, kde  je navržen a dodán unikátní systém VR 3D projekce.

 

Univerzita zařízení využívá pro potřeby geografické vizualizace v rámci Centra pro virtuální realitu a modelování krajiny CEVRAMOK. Řídící software umožňuje zobrazovat jak geografická data tak standardní VRML modely nebo 3D filmy. Operátor systému má k dispozici 3D pasivní monitor pro náhled scény.


Cevramok.2008

Celý článek...
 
Masarykova univerzita

 

Jedná se o soubor pěti poslucháren, které jsou navzájem pospojovány nejen datově, ale i obrazem a zvukem. V jakékoliv místnosti lze sledovat přednášku z jiného sálu včetně dálkového ovládání a správy.

 

Celý soubor má centrální ovládání správce, který v případě potřeby poskytne potřebnou technickou podporu nebo celý komplet vypne.

 

 


MUNI

Celý článek...
 
MZLU v Brně

Soubor tří vzájemně propojených učeben.

Hlavní sál je vybaven dvojtou data video projekcí s náhledovými monitory.

 

Centrální řídicí systém obsluhuje kromě audio video techniky v aule a učebnách také informační displeje ve veřejných prostorách školy.

 

 


MZLU1

Celý článek...
 
MLZU - přirod.fakulta

Soubor několika studijních spesializovaných učeben s kompletním vybavením audio video techniky, snímacích vizualizérů a data video projekcí usnadňuje přednášky vysokoškolským profesorům na Masarykově univerzitě, fakultě přirodovědecké.

 


Brno-fakulta-2005

Celý článek...