Reference - Veřejné prostory
Pivní lázně Purkmistr

6. září 2012 byly slavnostně otevřeny první pivní lázně v Plzni. Tento chvályhodný počin má na svědomí společnost LUKR, která vlastní pivovar Purkmistr v Plzni - Černicích. Konečně má i světoznámé město piva své pivní lázně.

 

Společnost Nardic Solutions se na této ojedinělé stavbě podílela integrací řídicího systému CRESTRON.

Pivni lazne_uvodni

Celý článek...
 
Návštěvnické centrum Staropramen

...Jednu z významných forem podpory image Staropramenu představuje také investice ve výši více než 30 milionů korun, kterou StarBev vynaložil na rekonstrukci návštěvnického centra Staropramen. Modernizované centrum, které se nachází v prostorách pivovaru Staropramen, patří mezi oblíbenou zastávku především zahraničních turistů, kteří přijíždějí na návštěvu Prahy. Vedle historických památek v centru metropole je pro ně návštěva pivovaru Staropramen, umístěného v docházkové vzdálenosti od středu města, vítaným zpestřením. České pivo totiž vedle českého skla a hokeje představuje pro zahraniční návštěvníky nedílnou součást české kultury.


Staropramen.2011

Celý článek...
 
Kulturní centrum Zlín

Kongresové centrum Zlín tvoří společný komplex s Univerzitním centrem a je umístěno v centru krajského města. Moderní budova, kterou navrhla známá architektka a zlínská rodačka Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, je určena pro pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí. Poskytne odpovídající zázemí pro nové sídlo zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů.


kuc-zlin

Celý článek...
 
Hotel The Augustine

Překrásný ***** hotel ve starém centru Prahy patřící do luxusního řetězce Rocco Forte ožívá s ovládáním systémem Crestron. Díky precizně naprogramovaným světelným režimům přispíváme k úchvatným sceneriím a zvýraznění do detailu propracovaného designu.

 

Zároveň zde byl kladen důraz na velmi kvalitní zvuk avšak z reproduktorů, které nebudou narušovat pečlivě promyšlený design.


Augustine-RF

Celý článek...
 
Hotel JANA Přerov

Hotel Jana**** disponuje jedním z největších konferenčních center v České Republice s kapacitou přes 1000 osob.

 

Hotel se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města a je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference a wellness pobyty.


HotelJANA

Celý článek...
 
Tvrz Malešov

Krásná a romantická historická tvrz nedaleko Kutné Hory. Majitel a kamarád Ondřej fon Malesoff je nadšený historik a pořadatel středověkých akcí na své tvrzi, Crestron a moderní technika je pro něj současně přítelem i nutným zlem – řešili jsme zde maximální ukrytí všech novodobých vymožeností a koncových prvků do zdí tvrze.


Malesov

Celý článek...
 
Restaurace BORGO Agnese

Restaurace BORGO Agnese byla otevřena v létě 2008. Jejím hlavním cílem je ve všech směrech a na 100% uspokojit hosta s jakýmkoliv přáním. Restaurace je zaměřena na středomořskou kuchyni s velkým důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů. Zároveň však využívá určitou jednoduchost a rafinovanost v úpravách pokrmů, která vyzdvihuje a podtrhuje jejich jedinečnou chuť.


Borgo.Agnese.2008

Celý článek...
 
Ruzyně - terminál sever
Ovládání velkoplošného zobrazení reklamních ploch v prostorách občerstvení nově otevřeného termínálu SEVER. Reklama je složena ze stěny 3x3 z plazmových displejů a z reklamního pásu 28 displejů.

CSA2

Celý článek...
 
Hotel Gondola
Zařízení společných prostor hotelu Gondola audio a video technikou "na míru" dle přání zákazníka. Atypické provedení reproduktorů z naší výroby ozvučuje hlavní jídelní a společenský sál.

gondola

Celý článek...
 
Nemocnice Gruzie

V roce 2006 jsme dostali nabídku, vybavit zasedací místnost v nemocnici v Gruzii potřebnou komunikační a školící technikou.


Gruzie

Celý článek...